Актуальні на сьогодні вінтажні предмети гардероба.

КУПИТИ ПАЛЬТОЯк відомо, моді характерна циклічність. Предмети гардеробу, видозмінюючись в фасон, і візерунки, періодично знаходять актуальність.

Брюки кльош.

Тривалий час не проходить мода на штани-кльош з 70-х. Трендовими вважаються джинси, класичні брюки, картаті і так далі. Особливо вражаюче штани виглядають з блузами, великими светрами, помітними прикрасами і сумками.

Кардиган.

Улюблений кардиган потрібно сміливо використовувати для створення свіжих образів. Актуальними залишаються і стримані кофти, і візерунчасті, і декоровані, необхідно лише підібрати під нього інші предмети гардероба.

Футболка в великий принт.

Стиль 80-х знову в тренді. Футболка в великий горох, об’ємні квіти або з абстракцією добре поєднується з взуттям без прикрас (туфлі з довгим носком, ботильйони зі стійким каблуком). Образ також допустимо доповнити яскравим макіяжем і великою металевою біжутерією.

Піджак з підкресленою лінією плеча.

Такі піджаки, як і піджаки з м’якою лінією плеча, популярні і сучасні. Але їх краще використовувати для створення неформальних образів, в цьому допоможуть джинсові штани, блузи, міні-спідниці.

Джинсовий тренч.

Дуже довго цей предмет гардероба був не в моді, але зараз все змінилося. Сам по собі джинсовий тренч можна назвати стильним, але якщо з ним поєднувати інший денім і мінімалізм, можна створити цілком цікавий образ, який також слід доповнити якоюсь модною деталлю, зокрема, сумкою.

Спідниця в квітковий принт.

Спідниця в квітковий принт, безсумнівно, річ на всі часи. Може змінитися фасон, принт, але в разі наявності в гардеробі улюбленої квітчастій спідниці, набагато легше, з яким саме одягом її скомпонувати. Об’ємні джемпери, а також ефект багатошаровості добре поєднуються зі спідницею. Крім того, не можна забувати про знову модний піджак.

Створювати образи з вінтажного одягу цікаво і практично, але не можна перестаратися, щоб не зіпсувати образ повністю. Також слід зазначити, що предмет гардероба можна вважати вінтажним, якщо він старше, ніж його власниця.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.