Актуальні матеріали для одягу нинішнього сезону!

купити лосіниКоли мова заходить про моду, то професіонали радять звертати увагу не тільки на створені моделі, а й на матеріал, з якого вони пошиті. Можливо, ви ніколи не одягнете дивні і навіть занадто епатажні наряди, але саме тканини стануть провідником у світ моди, допоможуть бути завжди на висоті.

Королева нинішнього сезону – це шкіра або її варіант еко шкіра! З тканини чорного кольору дизайнери створюють і куртки, і спідниці, і штани, одягають в такі речі і чоловіків, і жінок. Але на цьому модельєри не зупинилися! Натуральна шкіра присутній скрізь – пояса і сумки, браслети і декор костюма, застосовуються різні кольори і фактури. Дуже модно поєднання натуральної шкіри з морським стилем – це створить образ справжньої жінки-вамп, зухвалої і неоднозначної.

Нікуди не йде і хутро – штучний, м’який і пухнастий. Віно присутньо і в верхньому одязі, і в обробці інших речей. Актуальні кольори – фіолетовий, сірий і блідо-рожевий, нічого чорного і коричневого не передбачається!

Багатий і розкішний оксамит став не тільки святковим атрибутом – він спокійно увійшов в наше повсякденне життя і міцно зайняв там своє місце. Дизайнери пропонують оксамитові штани і спідниці, жакети і пальто. Якщо говорити про колір, то краще вибирати насичені, глибокі відтінки – синій, фіолетовий, малиновий.

Як і в минулі сезони, актуальними залишаються металізовані тканини – блиск і яскравість полюбилися модельєрами. Тому-то вони і створюють по-справжньому чарівні і неабиякі речі.

Верхній одяг краще носити з козячої вовни, пальто повинно бути з твіду, а влітку нехай панують шифон, льон і шовк. Модельєри віддали свою любов яскравим і навіть химерним квітам – пастельні і однотонні речі пішли в минуле. Справжнє буйство фарб і образів не залишить нікого байдужим! І кожен, хто знає модні тканини нинішнього сезону – буде вважатися модником, стилягою і сучасною людиною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.