Аксесуари для ділової жінки.

Діловий стиль – стриманий і жіночний, елегантний та строгий. В образі ділової жінки кожен елемент зовнішності дуже важливий, доглянуте волосся, привабливий макіяж, стильний костюм, вичищене взуття. Бізнес леді повинна бути ідеальною, тому не варто забувати про важливі деталі образу – про аксесуари для ділової жінки.

Сумка.

У виборі підходящої сумки на перше місце варто ставити питання якості, як зовнішнього, так і внутрішнього матеріалу. Ідеальною вважається сумка середнього розміру і правильної форми (квадратної або прямокутної). На модні тенденції Вам варто звертати увагу в останню чергу, оскільки вони не завжди підходять для класичного стилю. Клатч – це модно, але для ділової дівчини недоречно, так само як рюкзаки або художні моделі у вигляді метелика, серця. Ідеальна сумка для роботи – шкіряна, без прикрас.

Візитниці, органайзер.

Всі ці аксесуари для жінки, відносяться до одного стилю – природно до класики. Найкраще, щоб вони були шкіряними і відповідали один з одним по кольоровій гамі. Шкіряні візитниці більш практичні, хоча вони зношуються швидше. Традиційні «бізнес» кольори: коричневий, бежевий, чорний, темно-синій і бордовий.

Прикраси.

Як нудно виглядають офіси без модних прикрас, які просто заполонили прилавки магазинів. Але в світовому бізнесі не вітається порушення дрес-коду, тому на роботу варто надягати мінімальну кількість прикрас. У підборі аксесуарів для ділової жінки варто робити вибір між кільцями, ланцюжками, сережками та брошками.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.