9 мастхевів жіночого одягу.

плаття«Мені нічого вдягти …» Фраза, яка знайома кожній жінці перед кожною важливою подією, навіть коли в шафі повно речей. Чому так відбувається? Так як гардероб не систематизований, багато представниць прекрасної статі просто губляться в речах. Як же так?

9 мастхевів жіночого одягу.

Чимала кількість дівчат, які не знають що одягнути через те, що з тим що одяг в гардеробі, не поєднується один з одним. Тому і немає відповідного одягу, так як співскласти речі такого гардероба складно. У даній статті складений список основних речей, які повинні бути в кожному гардеробі і за допомогою яких він стане цілісним.

Джинси / Брюки.

Ну як же сучасна жінка обійдеться без джинсів! Дівчата настільки звикли до цього елементу одягу, що не уявляють без нього свій гардероб! Тому саме джинси стоять на першому місці в сьогоднішньому списку. Варто відзначити, що добре скроєні, ідеально сидять на фігурі, з щільної джинсової тканини джинси будуть набагато виграшніше виглядати і довше служити.

Піджак-блейзер.

Це саме той предмет жіночого гардеробу, який виручить в будь-який ситуації. Яким би невдалим був образ, купивши і надівши якісний піджак, ви миттєво виправите його! Варто згадати, що на даний момент актуальним вважається піджак Oversize, чоловічого крою.

Водолазка.

На який захід ви б не мали наміру – водолазка всюди підійде. Так само цей елемент гардеробу славиться своєю сполучуваністю: одягніть його з чим завгодно і у вас все рівно вийде гарний образ.

Сучасне взуття.

Будь-яке жіноче вбрання можна зробити модним, додавши в нього трендове взуття. Саме тому в список мастхевов занесене взуття, підстроєне під модні тенденції.

Базова спідниця.

Якісна, без принта, локанічного кольору і матеріалу, що підходить за типом фігури здатна творити чудеса! Вона майстерно урізноманітнює повсякденні образи зі штанами і додасть краплю жіночності в гардероб.

Якісний джемпер.

Цей теплий елемент гардероба допоможе виглядати елегантно, при цьому залишаючись в теплі.

Пальто жіноче.

Що не диктували б нам модні тенденції про куртки у вигляді пухових ковдр, а пальто – це вічна класика, яка не зрадить ніколи. Вибирайте пальто базових кольорів: бежевий, чорний, білий, сірий і всі приглушені кольори. Якщо хочеться чогось яскравого – червоний буде легко рахуватись, залишаючись яскравим кольором.

Сумка жіноча.

Зручного розміру, що добре тримає форму, локанічного кольору – ось та сумка, яка прослужить довго і вірно.

Базове плаття.

Міні, міді, максі, середня довжина – будь-яке плаття на ваш вибір! Головне, що б плаття підходило і добре сиділо, підкреслюючи достоїнства і приховуючи недоліки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.