7 речей, які не можна використовувати в образі.

posted in: Жіночий одяг | 0

спідниці від виробникаЗдавалося б, якщо річ подобається, то її обов’язково треба носити. Але деякі речі, незважаючи на всю симпатію до них, можуть зіпсувати весь образ.

Будь-яка жінка прагне виглядати молодше, ніж вона є насправді. Але іноді представниці прекрасної статі допускають помилки, які тільки додають роки.

1. Одяг землистого відтінку.
Такий одяг будь-якій жінці зробить негарним колір обличчя. Не потрібно допускати таких помилок. Звичайно, кидатися в іншу крайність теж не варто. Яскраві неонові кольори теж можуть додати вік, адже вони розраховані тільки для підлітків.

2. Однотонні комплекти.
Костюми одного і того ж кольору давно вийшли з моди. Краще позбутися від них, щоб не виглядати без смаку. Якщо ж такі наряди занадто дорогі, то краще поєднувати їх. Спідниця та піджак різних відтінків виглядатимуть більш стильно, а жінка буде виглядати молодше.

3. Безформені речі.
Хоч такий одяг і є зараз дуже популярним, носити його потрібно дуже обережно. Неправильно підібрані речі можуть не тільки додати вік, а й зробити фігуру безформною, навіть якщо насправді жінка струнка. Якщо все ж є бажання носити такі речі, потрібно подбати про те, щоб весь образ виглядав гармонійним.

4. Строкаті блузки.
Строкаті кофти і блузки роблять образ ринковим і бабським. Крім того, подібні речі роблять образ занадто дешевим і позбавленим смаку, тому краще від них позбавлятися.

5. Туфлі і взуття одного кольору.
Така порада в індустрії моди була відома ще 10 років тому. Зараз такий образ старить навіть молодих дівчат. Краще, якщо взуття та сумка будуть абсолютно різних тонів, це візуально подовжить ноги.

6. В’язані речі з простими візерунками.
В’язані речі можуть виглядати дуже стильно, але тільки якщо це не розтягнуті вироби з примітивними малюнками і візерунками. Такий одяг краще заховати куди подалі і не надягати.

7. Брошки.
Колись цей аксесуар був дуже модним, але ті часи пройшли. Зараз неправильно підібрані брошки можуть накинути кілька зайвих років. Краще віддавати перевагу скромним прикрасам.

Безумовно, одяг може зробити свою справу у визначенні віку, тому потрібно ретельно стежити за тим, що варто носити, а що краще відкласти в сторону.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.