5 основних моделей суконь.

червона сукня купитиБазовий гардероб: 5 основних моделей суконь!

У кожної дівчини в гардеробі повинні бути сукні на всі випадки життя, будь то важлива зустріч, похід в кіно або ресторан. Отже, давайте ж розглянемо, які плаття повинні бути в кожному гардеробі.

Плаття сорочка.

За назвою можна зрозуміти, що це плаття по фасону дуже нагадує чоловічу сорочку. Воно увійшло в моду тоді, коли жінки нарівні з чоловіками стали працювати і потребували зручного одягу. Це плаття сорочка саме по собі дуже просто виглядає. На його пошиття не йде багато часу, матеріалу, воно виглядає досить просто, але в той же час стильно. На початку 70-х років модним був стиль сафарі, сукня- сорочка в ньому займала провідну позицію. Зараз популярність цього плаття не падає, а лише зростає. Стилісти впевнені, що воно підійде як для відпочинку, так і для ділової зустрічі.

Сукня А-силуету.

Якщо розглядати класичний варіант цього фасону, то він буде являти собою цільне плаття, яке починає розширюватися донизу, причому акцент не робиться на талії. Це буде корисно для дівчат, що мають пару кілограм зайвої ваги. Творцем його був знаменитий і знайомий усім нам Крістіан Діор. Він дуже захоплювався алфавітом, і ось, що з цього вийшло. Перш за все, така модель плаття не отримала широкого визнання, оскільки не здатна була підкреслити всю красу жіночого тіла. Однак в 60-хроках думка змінилася, і воно стало дуже популярним серед модниць. Його полюбили за те, що воно давало можливість відкрити ноги. Це плаття можна носити дівчина з будь-якою фігурою, так як воно здатне приховати недоліки і підкреслити достоїнства.

Сукня з завищеною талією.

Відмінною рисою даного фасону є те, що воно досить пряме, а лінія талії знаходиться вище самої талії. Вперше це плаття увійшло в моду в кінці 18 століття. Тоді це було щось неймовірне. Груди були дуже відверто відкриті, ноги виставлялися напоказ через те, що на плаття були вирізи. Потім такий фасон ненадовго покинув нас, потім знову повернувся до нас вже в 20 столітті. Суконь з таким фасоном дуже багато серед весільних суконь. Однак таке плаття буде вдало виглядати в щоденному стилі, воно дозволить приховати зайве і показати гарне.

Плаття футляр.

Грубо кажучи, такий фасон нагадує чохол, в який ви завертаєте себе. Воно повинно облягати всі ваші вигини. Одягти його собі дозволяють тільки дуже впевнені в собі жінки. Такий фасон придбав популярність тільки до 20 століття. Це плаття було символом жіночої сексуальності. У теперішній же час воно втратило це звання. Але, як і раніше є виграшним варіантом для якихось урочистостей.

Сарафан.

Раніше сарафан був важливою частиною національного костюма деяких країн світу. У нашій країні згадувалося про нього ще в 14 столітті. Такий фасон є досить неформальним. Його можна носити як самостійну частину гардероба. А можна поєднувати з іншими, наприклад, надіти під нього стильну футболку.

Неможливо уявити, що такий фасон коли-небудь вийде з моди. Адже, це просто порятунок від спекотного дня. Купивши і надівши таке жіноче плаття, ви зможете продемонструвати свої груди і спину.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.