3 речі, які скоро вийдуть з моди.

купити одягБезумовно, мода – це саме та річ, яку створюємо ми самі, саме тому вона змінюється так само швидко, як і все навколо. Сьогодні було популярне одне, а завтра зовсім інше, і це цілком природно. Багато хто вважає, що моду складно передбачити, однак, це абсолютно не так. У ній все гармонійно взаємопов’язане, саме тому можна цілком легко здогадатися, що саме піде, а що незабаром прийде їй на зміну. Зараз ми розглянемо 3 популярні речі, які були популярні в 2016-2017 роках, а тепер уже поступилися своїм місцем іншим нововведенням.

1. Оксамит.

На протязі декількох сезонів денім був одним з найпопулярніших матеріалів. З нього було зроблено в прямому сенсі практично все. Джинсові сорочки були трендом у юних модниць, джинсові піджаки підходили ідеально як для роботи, так і для вечірньої прогулянки з друзями по набережній, численні варіанти джинсових штанів навіть не піддаються опису. Але, їх час минув. Тепер, найпопулярніший матеріал сезону – оксамит. Будучи популярним більше 15 років тому, він знову повернувся, щоб підкорювати модні подіуми. Оксамит сам по собі здавна визнаний королівським матеріалом. Він надає небувалу вишуканість і елегантність будь-якому образу, привносить легкість і жіночність, додає крапельку сексуальності, але при цьому не робить зовнішній вигляд вульгарним і доступним.

2. Спідниця-олівець.

Вічна класика, яка завжди буде в моді, це безперечно, спідниця-олівець. Універсальна річ, яка шикарно підійде як для культурного вечірнього походу в театр, так і для роботи в офісі. Вона поєднується з будь-якими блузками і піджаками, а іноді навіть з правильно підібраними футболками та светрами. Спідниця-олівець сміливо витіснила спідниці, які завоювали популярність на деякий час, а саме – плісировані спідниці і пишні пачки.

3. Натуральний тон обличчя.

Контурінг – ось, що користується попитом останнім часом. Це особливий спосіб нанесення макіяжу, при якому гранично яскраво виділяються контури скул, брови, губи і макіяж очей в цілому. Тепер же, про це можна забути. Природна краса знову в моді. Легкий макіяж, не яскраво підкреслені очі – це саме те, до чого тепер потрібно прагнути.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.