10 порад, які допоможуть маленьким жінкам підібрати одяг.

модаЯкщо ви маленького зросту, то вам напевно знайомі деякі проблеми з покупкою одягу. Це можуть бути занадто довгі штани, занадто великі пройми або спідниці і куртки, в яких ви виглядаєте як малятко, що вирішило пограти з одягом своєї мами. Просто дивно, чому рітейлери до сих пір не створюють одяг, який б відповідав маленьким жінкам.

Адже будь-яка жінка незалежно від статури мріє виглядати модно і стильно. Але якщо жінка з іншим типом статури пощастило менше, то маленьким жінкам насправді гріх скаржитися. Підібрати одяг їм набагато легше, особливо якщо знати правила. Тут зібрано 10 порад для мініатюрних жінок, які допоможуть їй правильно підібрати одяг.

1. Не бійтеся одягати одяг з принтами. Просто намагайтеся вибирати маленькі візерунки, які не обтяжують візуально ваші форми.

2. Коли купуєте топи і сукні, дивіться, щоб крізь пройми не було видно ваш бюстгальтер.

3. Дивіться на плечі одягу, щоб верх плеча сидів на рівно і прямо, а не звисав вниз.

4. V-подібний і що впадає комір змусить вас виглядати вище.

5. Зверніть увагу на лінію талії. Якщо топи і сукні звужуються до кінця, переконайтеся, що лінія талія знаходиться на талії, а не нижче.

6. Довжина спідниці також важлива. Жінкам маленького зросту краще вибирати сукні та спідниці трохи нижче колін.

7. Довжина по внутрішньому шву також важлива. Дивіться, щоб довжина по внутрішньому шву відповідала ваші довжині. Тільки тоді одяг буде виглядати відмінно на вас.

8. Уникайте одягу квадратної форми і занадто багатошарового одягу. Такий одяг можна одягнути тільки якщо ви додасте в образ широкий ремінь.

9. Одяг повинен врівноважувати маленьку фігуру, тому переважно одягати сукні або блузи з вертикальними лініями, які зроблять вас візуально трохи вище.

10. Уникайте одягу з горизонтальними лініями. Вам не підійде одяг зі швами, манжетами, кишенями і іншими прикрасами. Пам’ятайте, що одяг не повинен виділяти межі вашого тіла.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.