10 порад стилю від Кеннета Коула.

спідниця стіммаРекомендації в світі моди – 10 рад стилю від Кеннета Коула

Давайте сьогодні прислухаємося до рекомендацій відомого метра світу моди – американця Кеннета Коула. Здається, ніби в кожної з них немає нічого особливого, але якщо дотримуватися цих простих установок, ви будете виглядати завжди стильно і на висоті.

1. Одяг, мабуть, найсерйозніший спосіб самовираження. Чи слідкуєш ти за модою чи ні – не важливо, я закликаю всіх присвятити кілька додаткових хвилин щодня, щоб обміркувати «меседж», який ви посилаєте в світ.

2. Користуйся парфумами так, щоб вони не «приходили» раніше тебе і не затримувалися надовго, якщо ти пішов.

3. Мало хто сьогодні вбирається. Поєднуй вишуканий одяг з повсякденного, або простоту з розкішю. Однак хоча б один елемент повинен бути більш суворим. Наприклад, якщо одягаєш футболку, до неї підбирай некрикливі джинси. Одягай блейзер з джинсами або футболку з брюками.

4. Взуття має набагато більший вплив на твій зовнішній вигляд, ніж будь-який інший аксесуар. Воно збирає все разом і довершує образ. Є стара приказка: «Перш ніж судити когось, пройди милю в його черевиках. Тоді, якщо він тобі не подобається, – то ти вже в милі від нього і маєш його взуття ». Те, що ти носиш нижче щиколотки, є критично важливим.

5. Створити базовий образ, а потім додавай в нього нові деталі, щоб зробити його свіжим щодня. У мене це завжди біла сорочка, джинси і черевики. До них я додаю інші деталі. Одного разу я одягаю футболку з графічним принтом, білу сорочку і жилет. Іншим разом – білу сорочку, светр «на зуб» і смугастий піджак. Але must-have для кожного гардеробу – біла сорочка і зручний піджак.

6. Якщо не знаєш, що надіти – вибирай чорне.

7. Жилети – аксесуар сезону. Вони чудово виглядають як елемент спортивного одягу або костюма. Йдеться про те, щоб «розібрати» костюм, а потім носити частини окремо. Піджак (з жилеткою або без) можна одягати з джинсами. Штани можна носити з кросівками, футболками та толстовки.

8. Візерунки на одязі, як і смуги, повинні бути тонкими. Подумай про те, щоб носити разом речі, які не на всі 100 гармоніюють. Спробуй надіти піджак, який не зовсім підходить до штанів, і сорочку, яка трохи від них відрізняється. Ремінь і туфлі теж повинні бути одного кольору, однак, в загальному, має складатися відчуття вдалого ансамблю.

9. Ти зробив хорошу роботу, якщо люди, зустрічаючи тебе, кажуть: «Ти чудово виглядаєш», а не питають: «Де ти купив туфлі або скільки коштує твоя куртка?». Одяг на тобі повиннен допомагати презентувати себе.

10. Незалежно від того, як довго ти збирався, виглядати це повинно, так, ніби ти витратив не більше 10 хвилин.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.