10 модних тенденцій 2020.

брючний костюм

Практично кожна жінка мріє вміти складати ідеальні образи навіть для виходів в магазин, чи не так? А для цього, на жаль чи на щастя, необхідно слідувати основним тенденціям моди. Давайте коротко розглянемо деякі з них.

1. Біле пальто.
Ця модна тенденція підходить жінкам будь-якого віку. Пальто такого кольору допоможе Вам створити елегантний і навіть гламурний образ. Завдяки йому ви зможете виглядати більш молодою, а також біле пальто візуально робить сам образ легким.

2. Клітка в одязі.
Одна з тенденцій, яка, здається, ніколи не покине світ моди. У 2020 році особливо популярні картаті пальто, сукні та штани. Подібні образи можна помітити у кожної дівчини, яка хоч трохи розбирається в моді. Та й що брехати: образи з речами в клітку виглядають яскраво і жваво.

3. Костюми в чоловічому стилі.
Можливо, комусь ця тенденція нагадає оверсайз, але немає, чоловічі костюми на жінках виглядають зовсім інакше: елегантно і просто.

4. Штучне хутро.
Хутро «під натуральне» вкрай популярне, так як завдяки сучасним технологіям його можна зробити таким, що від натурального не відрізнити. Також дизайнери “порозкинув мізками” і стали робити кольорові штучні шуби і пальто природними.

5. Широкі штани.
Хочеться попередити: це не просто широкі вільні штани, а скоріше навіть штани, які трохи схожі на мішки. Якщо вам подобаються великі розміри, то сміливо купуйте собі такі брючки.

6. Стиль 1970-х.
Уми дизайнерів досі збуджені ідеями створювати все нові і нові колекції з минулого. Найкраще під цю тему підійдуть спідниці з кокеткою, клешені штани, бермуди, плаття, що летять з краватками-бантиками і величезні дублянки.

7. Психоделічні Діджитал-принти.
Одна з найбільш незвичайних тенденцій, що є одночасно і самою ексцентричною. Незвичайні візерунки, через які все пливе в очах, можуть збити вашого співрозмовника з пантелику або привернути увагу людей, але це того варто: подібні речі виглядають максимально незвично.

8. Французькі берети.
Для любителів головних уборів у нас є милі берети, які можуть доповнити абсолютно будь-який образ. Вони будуть чудно виглядати як і з сукнею, так і з брюками.

9. Похмура готика.
В даному стилі елегантність поєднується з холодністю, а все це разом виглядає заворожуюче і навіть естетично.

10. Перлинний колір.
Цей стиль можна було б віднести до білих пальто, але є одне але. У перловому кольорі є якийсь відтінок загадковості, який створюється через переливання перламутру.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.